Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:04

Cześć, szukam na cito dobrego stomatologa w Radomiu. Mam spory problem z moimi zębami. Cały czas wypadają z nich plomby. Nie mam pojęcia co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Rzecz jasna nie interesują mnie państwowe gabinety.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Sprawdzony protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Cześć. Posiadałem ten sam kłopot ze swoimi piątkami. Byłem przynajmniej u trzech stomatologów nim trafiłem do właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i sądziłem, że są to odpowiedni lekarze. Pomyłka, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poczytałem w wyszukiwarce to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Babka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi fenomenalnie. Polecam ją każdemu. Ceny też są normalne.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Dobry protetyk w mieście Radom na wczoraj

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:55

Cześć, z tymi prywatnymi stomatologami to już tak jest. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak po prawdzie jest ich nie wielu w Radomiu, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość