Responsywne strony internetowe przeglad


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:25

Czy dzisiaj posiadanie responsywnej strony internetowej to już konieczność? Czy roboty wyszukiwarek lepiej oceniają takiego typu strony internetowe w rezultatach wyszukań? A może jest to wymysł marketingowy firm, które zajmują się budowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak zadane pytania znajdziecie poniżej. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Potocznie pisząc, tego typu strony internetowe, właściwie prezentują się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to komputery stacjonarne czy urządzenia typu tablet. Tego rodzaju strony internetowe właściwie wyświetlają się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do wielkości ekranu. Responsywne strony internetowe mogą nieco inaczej wyglądać na komputerach stacjonarnych, a trochę inaczej na telefonie. Zwyczajowo na urządzeniach mobilnych responsywne strony internetowe wyświetlane mniej elementów graficznych. Następnym istotnym aspektem, który przemawia za posiadaniem tego typu strony internetowej to fakt, że coraz więcej internautów ogląda strony internetowe na tabletach. Brak odpowiednio przystosowanej strony powoduje utratę potencjalnych zleceń. Tak, więc pojawia się aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad konkurencją.

Kolejny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez funkcje wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe mają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tej funkcji. Trzeba wyszukać tanie strony internetowe i sami możemy się przekonać, jakie strony internetowe górują w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może nie? Właśnie tego rodzaju hasła strony internetowe Radom pokazują jak znaczne są różnice w mocno konkurencyjnych branżach. Osoby, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak istotne jest pozyskanie zleceń przez Internet. Rzecz jasna możemy uznać to za niewystarczający argument. Lecz w dłuższej perspektywie czasu firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe dowiedzą się o tym boleśnie. Niedostatek nowych klientów może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

Tak więc doradzam każdemu zmodernizowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju modernizacje nie jest, aż tak duży. A potencjalne zyski już tak.

Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość