Bezpieczny dom powinien mieć kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom powinien mieć kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Cześć. W ostatnim czasie wybudowałem dom dla własnej rodziny. Zamieszkujemy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie wiele rozmaitych osób. Zastanawiam się, więc czy powinienem zainwestować w kamerę - chodzi o coś w stylu kamery https://286kk.pl ? W domu posiadamy dużo urządzeń i cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech zostaje niejednokrotnie sama w mieszkaniu. Stąd moje pytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podwyższeniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób osiągnę zamierzony cel. Proszę o bezpośrednie odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:23 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny dom musi mieć kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Cześć. Pragnąc zabezpieczyć swoją posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce parę lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się jednakże, że u sąsiadów były już dwa włamania, skutkiem tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niezmiernie istotne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, wobec tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wręcz na odwrót.

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości