Szukam rzetelnej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Szukam rzetelnej firmy do montażu anteny satelitarnej w stolicy

Postautor: tolek1980 » 16 maja 2016, 14:33

Cześć wam trafiłem na te forum poszukując uczciwej firmy do montażu anteny satelitarnej w domu. Szukając w Internecie natrafiłem na taką ofertę: http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa . I mam pytanie, skąd mogę wiedzieć czy całość instalacji zostanie właściwie wykonana w moim domu. Na stronie pokazują dużo schematów i fotek z ich realizacji. Kilka poniżej:
Obrazek
Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Ale czy ja potrzebuje tak zaawansowanych systemów jak na zdjęciach? Proszę o fachową radę.

podobne tematy:

adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Poszukiwany dobry Krawiec

Postautor: adambyczek » 18 maja 2016, 8:49

Cześć, u mnie ta firma robiła system alarmowy w domu. Jestem z nich zadowolony. Przygotowali projekt, kosztorys a następnie wszystko poprawnie zainstalowali. System alarmowy działa już 3 rok i nie ma z nim żadnych problemów. Zaletą ich jest to, że nie oferują dodatkowych bajerów. Więc możesz ich śmiało brać do montażu instalacji telewizyjnej w swoim domu. Będzie Pan zadowolony ;-).

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje dobrej firmy do zamontowania anteny satelitarnej w Warszawie

Postautor: michalgos » 18 maja 2016, 8:53

Cześć, to zależy jaką instalację chcesz wykonać w swoim budynku. Jak później będziesz chciał mieć multi room to warto wziąć pod uwagę bardziej rozbudowaną instalację. Z doświadczenia wiem, że później się to przydaje. Jak chcesz ograniczyć koszty to wystarczy talerz anteny satelitarnej, konwerter i rozprowadzenie sygnału do wybranych pomieszczeń. Doradzam aby doprowadzić sygnał do każdego pomieszczenia.

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość