Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Napisze na początku o co mi chodzi, a później rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która zajmuje się montażem platform towarowych na potrzeby restauracji. Potrzebuję niedużej windy do mojego pensjonatu, który posiada dwu piętrową restaurację. Udźwig windy nie będzie duży. Widną będą jeździły dania dla gości. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie mam za dużo powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie mogę skorzystać ze standardowych rozwiązań. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:26

Poszukuje przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:53

Dzień dobry. Parę lat temu to może miałbyś kłopot ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Obecnie bez żadnych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem wind towarowych o niestandardowych rozmiarach. Przykładem może być ta ekipa - https://e-position.pl/2021/11/29/rehabilitacja-ortopedyczna-rzeszow-czy-warto-jest-wybrac-sie-na-nia-prywatnie-lub-korzystniej-zaczekac-na-porade-u-specjaliste-na-nfz, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych dla gastronomii. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim zajeździe. Nowoczesne dźwigi towarowe nie potrzebują dużo przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości