Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe windy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie samodzielnie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe windy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Witam. Od jakiegoś czasu wertuje tematy związane z marketingiem w Internecie. Najbardziej ciekawą formą promocji jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem związanych z tym tematem wiele artykułów, odbyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc mam nadzieję, że jestem wstanie samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące słowo kluczowe: dźwigi towarowe i tu mam następujące pytania. Czy warto tworzyć dedykowane zaplecze dla tego typu wyrażeń kluczowych jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość budowanych odnośników wpływa na wzrost pozycji. Mam na myśli czy jeśli pozyskam dzisiaj 100 linków a jutro 20 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:58

Czy jestem w stanie samemu wypozycjonować stronę na frazę windy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:32

Cześć. Widzę, że troszkę zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: dźwigi towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i zaczynającemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i możesz próbować swoich sił. Problemem będą oczywiście linki, które musisz pozyskać i ich liczebność. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki możesz pozyskiwać ręcznie, ale musisz je podlinkować. W tym momencie są konieczne programy. Jak chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to dobry kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych linków nie powinna być za duża. Trzeba je tworzyć regularnie. Dzisiaj np: 15 odnośników, nazajutrz 5 linków, pojutrze 15 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości