Strona 1 z 1

Ciekawe zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego interesu. Postanowiłem otworzyć na siłownię. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, dlatego postanowiłem iż spróbuje sił w tym biznesie. Nie ma co ukrywać, że jest spora konkurencja w tym biznesie. Aby zachęcić ludzi muszę się w jakiś sposób wyróżnić. Tak, więc pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swego klubu fitness. I właśnie w tym miejscu pojawia się wasza rola. Uprzejmie proszę o komentarze na temat mebli tego producenta. Będę wdzięczny za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy klienci będą dobrze czuli się w mojej siłowni.

podobne tematy:

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Cześć. Osobiście nie lubię tak mocnych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać bardziej stonowane połączenia kolorów. Wg mnie ta kompozycja jest ciekawa Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Ciekawe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Witaj. Kolega ma sporo racji. Natomiast ja osobiście wolę właśnie żywe kolory. Zwłaszcza w tego rodzaju miejscach jak siłowni. W takich miejscach powinno być wesoło - przecież to miejsce ćwiczeń. Osobiście podobają mi się te realizacje: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: