W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:05

Dzień dobry, jakiś czas temu zbudowałem stronę internetową, która zajmuje się turystyką medyczną w Polsce. Pomysł w moim odczuciu dość oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Lecz mam wielki problem z dotarciem do potencjalnych klientów. Link do witryny internetowej to i prezentuje się okazale, lecz nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze wspomnieć iż podglądałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Dzięki promocji strony w wyszukiwarkach internetowych znacznie zwiększyły mu się obroty. W tym przypadku jest to parę haseł typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku raczej nie wystarczy kilka haseł, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław może na przykładzie tej firmy, która świadczy remonty skrzyń biegów Wrocław będzie łatwiej przedstawić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli wybieram wspomniane 4 frazy do promocji. Po jakim okresie będzie efekt w postaci wyświetlania strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może rok? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku tej strony oferującej serwis skrzyń biegów we Wrocławiu sprawa była prostsza. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja posiadam usługodawców z całej polski i nie posiadam siedziby. Umieszczenie banneru na płocie więc nie wchodzi w grę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o marketingu szeptanym na forach. Lecz tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie słów kluczowych. W moim biznesie są ich setki. A w przypadku remonty skrzyń biegów występuje ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Choroba to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest szybki powrót do pełnej sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Nasuwa się za pewne pytanie u wielu osób - dlaczego nie kupić sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Zakup dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i nie martwić się jego odsprzedażą. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Następny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego mają wysokiej jakości pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który przywozi zamówiony sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to korzystanie z wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Jak promować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:19

Witaj. Pierwsze pytanie: jakim cudem mają osoby wejść na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie widać. Więc tu masz problem. Jeśli nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie słyszał. Na początku pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest parę form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Jedną z nich jest pozycjonowanie witryny WWW w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię hasła. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Następna forma reklamy to marketing szeptany na forach. W twoim przypadku będą to strony dla Polonii. Należy tam tworzyć tematy i zachęcać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez promocji nic nie zrobisz.

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości