Jaka reklama będzie najlepsza dla ekipy dekarskiej?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jaka reklama będzie najlepsza dla ekipy dekarskiej?

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 11:07

Dzień dobry, posiadam małą firmę , która świadczy usługi dekarskie. Od jakiegoś czasu w kraju jest kryzys budowlany i co się z tym wiąże jest o wiele mniej pracy dla takich firm jak nasza. Ludzie coraz mniej budują domów. Jeśli już jakaś osoba pyta się o usługę to najczęściej poszukuje najtańszego dekarza w okolicy. Konkurencja mocno zaniżyła ceny. Na dzień dzisiejszy praca jest na granicy rentowności. Tak, więc zacząłem się mocno zastanawiać nad promocją prowadzonej przez mnie firmy, ale nie wiem jaka forma promocji będzie najbardziej skuteczna? Proszę o pomoc.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Która reklama będzie najskuteczniejsza dla firmy dekarskiej?

Postautor: alexsys76 » 31 maja 2016, 11:16

Dzień dobry. Prowadzony przez ciebie rodzaj działalności jest dość ciężki w reklamie. Drukowanie ulotek nie ma żadnego sensu. Zostaje ci internet: pozycjonowanie strony a, także reklama na takiego rodzaju stronach www: https://biozamrazarki.pl/?p=254 . Pozostałe rodzaje reklamy będą mało skuteczne. Praktycznie darmowym pomysłem jest zrobienie bilbordu z reklamą i stawianie go w czasie prac na placu budowy. Zawsze jakiegoś klienta jesteś w stanie na to złapać. Koszt praktycznie równy 0.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:28

Która reklama najlepiej się sprawdzi dla dekarza?

Postautor: tolek1980 » 31 maja 2016, 11:20

Dzień dobry. Przedmówca nie wspomniał jeszcze o marketingu szeptanym i Adwordsach. Te dwa sposoby reklamy dobrze się sprawdzają. Zwłaszcza marketing szeptany na portalach tematycznych

podobne tematy:


Wróć do „Webskie forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości